Duyurular

Sistem geliştirmeleri, güncellemeler, etkinlikler ve diğer bilgilendirmeler için duyurular sayfasını aktif takip edebilirsiniz.

Web Story yayında!

15.11.2019 15:13:16

Sitenizde yayınlanan makalelerinizi web storyde paylaşın, daha fazla kişiye ulaşın.24 saat sonra otomatik olarak silinir. Yayınlanan yazılarınıza doğrudan link verin. Tıklayın, hemen kullanmaya başlayın.

Kendi sitelerinizde yayınlanan makaleleri daha ilgi çekici hale getirin ve Web Story platformunda paylaşın. Unutmayın! 24 saat sonra otomatik olarak silinir. Paylaşılan linkleri de kontrol edip problem arz etmesi durumunda report etmeyi unutmayın.

Yeni üyelikler için kayıt sonrası 5 Puan hesapta!

10.11.2018 14:15:39

Yorumland.com platformuna yeni üye olan her üyeliğe 1 hafta ( 17.11.2018 tarihine kadar ) geçerli olacak 5 puan tanımladık. Üyeliğiniz sonrası yeni bir site ekleyebilecek ve 2 yorum alabileceksiniz. Sitenize yorum alabilmek için 3 puan ve üzerinde olmalısınız. Aksi taktirde siteniz link havuzunda görünmez.

Hemen şimdi üye olun ve 5 puana sahip olun, sitenize organik yorum almanın keyfini çıkartın.

Bol yorumlu günler dilerim.
Saygılarımla.

Yorumland yayın hayatına başladı

09.11.2018 18:00:21

Yorumland.com 09.11.2018 tarihi itibari ile yayın hayatına başladı. Bir önce ki proje olan Yorumla  ( dot ) online projesine yoğun olarak ilgi gösterildi. Fakat sistem problemleri ve geliştirme hataları neticesinde kapatma kararı alınmıştı.

Webmaster toplulukları arasında yapılan inceleme sonrası projeyi tekrar yayına alma kararı alındı. Ve bunun üzerine Yorumla  ( dot ) online platformuna kayıtlı tüm üyelikler bu sisteme aktarılıp yeni parolalar ile birlikte toplu mail gönderimi sağlanmıştır. Bu platform içerisinde yer almak istemiyorsanız Destek Panelinden bu durumu bildirebilir ve üyeliğinizi hemen sildirebilirsiniz.

Yeni kayıt sonrası 3 puan profilinize otomatik olarak tanımlanır. Bu 3 puan ile hemen sitenizi ekleyin ve diğer sitelere yorum yaparak 3 puan ve üzerinde sabit kalmaya çalışın. Aksi taktirde link havuzunda listelenemezsiniz.

Hemen buraya tıklayarak sitenizi ekleyebilirsiniz. Sistem içerisinde karşılaştığınız her türlü problemi destek merkezinden bizlere iletebilirsiniz.

Bol yorumlu günler dilerim.
Saygılarımla.


ADS